
Sborový výlet
W niedzielę 17.05. zbierzemy się jak zwykle o 8:45 przed naszym kościołem w Hawierzowie Suchej Średniej, by wspólnie samochodami udać się do Ustronia. Weźmiemy tam udział w nabożeństwie w ewangelickim kościele św. Jakuba Starszego, to jest o godz. 10:30. Obejrzymy też tamtejszą Izbę Pamięci im. ks. Piotra Wowrego, spotkamy się z siostrami, które nas zaprosiły – ze Stowarzyszenia Maria–Marta zajmującego się pracą z niepełnosprawnymi i potrzebującymi, na czele z panią pastorową Kariną Wowry, którą siostry znają ze spotkania kobiet.
Następnie udamy się do parku zdrojowego z amfiteatrem, tężnią solankową i niedawno odnowionym stawem kajakowym.
Pokud byste se rádi výletu zúčastnili a nejste ještě přihlášení, učiňte tak neprodleně na tel. č. 731 102 364.
Foto: web PE-A w Ustroniu